Serwis systemu rekuperacji

Przynajmniej raz w roku należy wykonać serwis systemu rekuperacji obejmujący kontrolę pracy rekuperatora i instalacji oraz regulację. Serwis jest niezbędny do prawidłowego działania systemu rekuperacji i obejmuje:

 • czyszczenie wymiennika ciepła w rekuperatorze,
 • wymianę filtrów,
 • kontrolę instalacji,
 • kontrolę odpływu skroplin,
 • kontrolę i czyszczenie czerpni oraz wyrzutni,
 • kontrolę regulacji systemu wentylacyjnego i pomiar parametrów jego pracy,
 • czyszczenie filtra nagrzewnicy wstępnej,
 • kontrolę ustawień rekuperatora (m.in. ustawienia temperatury komfortu),
 • sprawdzenie wnętrza rekuperatora,
 • poprawność działania sterownika regulującego pracę rekuperatora,
 • kontrolę funkcjonowania przepustnicy i czujnika PTC/NTC (przy podłączonym GWC),
 • autotest urządzenia.

Jestem zainteresowany wykonaniem przeglądu serwisowego

Dane osobowe
Szczegóły zamawianego serwisu
Dane firmy, która montowała rekuperator i instalację:
Dokument sprzedaży
Dane do faktury

Ceny przeglądu w okresie gwarancyjnym:

 • rekuperatory AERIS, AERISnext, ComfoAir, ComfoAir Q, G-90, G-91, CA 500: 469 zł brutto przy przedpłacie i 519 zł brutto przy płatności po wykonaniu usługi (cena nie zawiera filtrów)
 • rekuperatory R-VENT / SALDA: 469 zł brutto przy przedpłacie i 519 zł brutto przy płatności po wykonaniu usługi (cena nie zawiera filtrów i dotyczy urządzeń o wydajności do 600 m³/h, koszty przeglądu urządzeń o wydajności powyżej 600 m³/h ustalane są indywidualnie z koordynatorem)
 • dodatkowe urządzenie współpracujące z rekuperatorem, tj. ComfoFond-L (gruntowy glikolowy wymiennik ciepła), nawilżacz powietrza NUBO, jednostka chłodząca Artic, chłodnica kanałowa itp.: 150zł brutto wykonywany w ramach jednej wizyty (cena nie zawiera filtrów i wkładów)

* zamówienie filtrów do przeglądu jest obowiązkowe - aktualna oferta na www.kupfiltry.pl

PROMOCJAZamawiając filtry wraz z przeglądem serwisowym otrzymasz 30% rabatu**. Filtry zostaną dostarczone przez serwisanta podczas wizyty.
**Promocje nie łączą się z innymi, rabat naliczany jest od ceny katalogowej i dotyczy tylko wyboru opcji "przy przedpłacie". Promocja nie dotyczy filtrów do central R-VENT i SALDA

Dla klientów, którzy posiadają umowy na montaż z naszą firmą (Roha Group Sp. z o.o.) w okresie gwarancyjnym dojazd serwisanta jest naliczany jako stawka ryczałtowa w wysokości 30 zł brutto.

Po okresie gwarancyjnym do powyższych cen dochodzą koszty dojazdu wg cennika serwisowego w wysokości 1,5 zł brutto za 1km liczony od najbliższego oddziału firmy do klienta i z powrotem. Szczegóły ustala Koordynator Serwisu podczas umawiania wizyty serwisowej.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Administrator przetwarza dane w celu przesłania zamówionej przez Ciebie usługi. Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora polegający na przedstawieniu swojej oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Po spełnieniu celu, dla którego Twoje dane zostały zebrane, mogą one być przechowywane w celu wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, przykładowo w celu umożliwiającym rozpatrzenie reklamacji przez co najmniej 12 miesięcy lub w zakresie umożliwiającym dokonanie rozliczeń z tytułu świadczonych usług w okresie co najmniej 5 lat.

Odbiorcami danych, poza Tobą, mogą być podmioty świadczące usługi związane z obsługą systemów i oprogramowania informatycznego Administratora oraz podmioty współpracujące z Administratorem w zakresie wykonywanych usług. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Roha Group Sp. z o.o.
ul. Rudzka 9 - 11,
54-427 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
logo_aerisnext
logo_aeris
logo_drafton
logo_itha
logo_unidrop
alphaclear
logo_rvent
logo_salda
logo_zehnder

System antysmogowy ALPHA clear

Czyste powietrze bez smogu w domu z rekuperacją!

Czytaj więcej