Poznajmy się

Sklep kupfiltry.pl specjalizuje się w sprzedaży oryginalnych filtrów do central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, zwanych popularnie rekuperatorami.

Zakupy filtrów w sklepie oraz konsultacje na bieżąco realizują:
Mateusz 534 569 685
Błażej 601 090 181

Kontakt bezpośredni w sprawach zamówień filtrów oraz przeglądów serwisowych możesz również nawiązać poprzez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wymiana filtrów jest niezbędnym elementem utrzymania poprawności działania systemu wentylacyjnego. Skutecznie działający system rekuperacji nie tylko generuje oszczędności na ogrzewaniu, ale także oczyszcza strumień powietrza nawiewanego do budynku. Oczyszczanie to realizuje się dzięki filtrom w rekuperatorze.

Ludzie tworzący sklep kupfiltry.pl wierzą, że czyste, wymieniane co najmniej raz na 3 - 4 miesiące filtry oraz właściwie przeprowadzony serwis systemu rekuperacji, zapewnia utrzymanie wysokiej jakości pracy rekuperatora na długie lata.

W sklepie - oprócz zrealizowania zakupu filtrów - można również zamówić serwis systemu wentylacji.

Konkurencyjne ceny
Roha Group Sp. z o.o.
ul. Rudzka 9 - 11,
54-427 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
logo_aerisnext
logo_aeris
logo_drafton
logo_itha
logo_unidrop
alphaclear
logo_rvent
logo_salda
logo_zehnder

System antysmogowy ALPHA clear

Czyste powietrze bez smogu w domu z rekuperacją!

Czytaj więcej