Matryce OXY

Matryca do urządzenia oczyszczająco-jonizującego w systemach wentylacji mechanicznej OXYinside jest jedynym elementem urządzenia, który ulega zużyciu. Żywotność matrycy w urządzeniu OXYinside szacowana jest na okres ok. 2 lat ciągłej pracy, po tym czasie znacząco zmniejsza się skuteczność oczyszczania powietrza i należy ją wymienić.

Co to jest OXYinside

Rekuperacja pozwala filtrować nawiewane powietrze. Filtracja podstawowa (bierna) odbywa się za pośrednictwem filtrów w rekuperatorze, jednak istnieje także sposób na bardziej zaawansowane technologicznie metody dokładnego oczyszczania powietrza nawiewanego. Umożliwia je urządzenie OXYinside montowane w kanale nawiewnym systemu rekuperacji, które obniża ilość zanieczyszczeń mikrobiologicznych w powietrzu takich jak bakterie, wirusy, a także pyłki, zapach i kurz.

OXYinside podczas pracy wytwarza mieszankę tzw. przyjaznych utleniaczy wykorzystując technologię RCI (promieniową jonizację katalityczną). Redukcji podlega także ilość niekorzystnych jonów dodatnich, a podniesiona ilość jonów ujemnych. Finalnie w pomieszczeniach, w których działa OXYinside poprawia się samopoczucie, szczególnie u osób uczulonych na zanieczyszczenia obecne w powietrzu (alergicy), które czują ogromną ulgę z powodu znacznemu zmniejszeniu ekspozycji na alergeny.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Roha Group Sp. z o.o.
ul. Rudzka 9 - 11,
54-427 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
logo_aerisnext
logo_aeris
logo_drafton
logo_itha
logo_unidrop
alphaclear
logo_rvent
logo_salda
logo_zehnder

System antysmogowy ALPHA clear

Czyste powietrze bez smogu w domu z rekuperacją!

Czytaj więcej